Hakkımızda

1996 yılında Özdilek Holding’e bünyesinde kurulan Özek Hava Taksi İşletmeciliği ve Ticaret Anonim Şirketi, özel uçak kiralama ve hava taksi hizmeti ile müşterileriyle buluşmanın heyecanını duyar. Misafirlerini emniyetle gidecekleri yerlere ulaştıran, iş ortaklarıyla iyi münasebetler kuran, uzman ve tecrübeli bir kadroya sahip olan şirketimiz;

Sahip olduğumuz uçakla faaliyet gösterdiğimiz hava taksi taşımacılığında öncü, yenilikleri takip eden, lider şirket olmak, müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyerek, uçuş güvenliğini her zaman ön planda tutarak, güvenli ve konforlu uçuşlar sağlamak amacıyla hizmet vermektedir.

Hava taksi camiası içinde bizlere en büyük avantajı sağlayan 2016 model King Air B-250 uçağımız, dünyanın her yerine uçuş yapabilme kabiliyetinin yanında, özellikle kısa ve orta menzilde iddialı bir fiyat imkânı sağlamaktadır.

Bakım takipleri güncel yapılan ve uçuş odaklı kuruluşumuz, operasyon aksaklıklarına fırsat vermeden sizlere güvenli ve emniyetli bir uçuş keyfi yaşatır.

Uçuş programınızı kendiniz belirleyerek, ne zaman, nereye uçacağınıza siz karar verin. Zamanınızı gökyüzünde VIP konforuyla daha verimli kılalım. Çünkü biz;

Özek Hava Taksi İşletmeciliği olarak, tecrübeli pilot kadrosu, zengin ikram menüsü, emniyet, fiyat, kalite ve konfor ilkeleri ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımızla sizlere hizmet vermeyi sürdürmekten memnuniyet duyarız.

Vizyonumuz: Sahip olduğumuz uçak / uçaklarla faaliyet gösterdiğimiz hava taksi taşımacılığında öncü, yenilikleri takip eden, lider şirket olmak.


Misyonumuz: Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyerek, uçuş güvenliğini her zaman ön planda tutarak, güvenli ve konforlu uçuşlar sağlamak.


Değerlerimiz: Yenilikçi olmak. İleri görüşlü olmak. Müşteri ve kalite odaklı olmak. Güvenilir ve dürüst olmak. Çalışkan olmak. Takım çalışmasına inanmak. İnsanlara değer vermek ve güvenmek.

Kalite Politikamız

- Ulusal ve uluslararası sivil havacılıkla ilgili her türlü kanun ve uygulama kurallarını uygulamak.

- Özek Air’ ın kaynaklarını en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için sürekli iyileştirme çalışmalarında bulunmak.

- Belirlenen hedeflere ulaşabilmek için hedeflerin tüm çalışanlar tarafından bilinmesini sağlamak ve geliştirmek.

- Tüm personel faaliyetlerinin en üst emniyet standartlarına uygun olarak yapılmasını sağlamak.

- Yolcu memnuniyetini en üst seviyede tutmak.

Kalite Belgelerimiz